


Overligger Herrljunga LedstångsfabrikProfil 44Klarlakkert Eik, Lengde: 1800 mm
2 769 kr
Materiale
Farge
Lengde
Beskrivelse
Overligger Herrljunga Ledstångsfabrik Profil 44 er en overligger med profil 44 i tre. Spor for list 10x45mm. Overliggeren leveres med liste.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | P44180013 |
| Materiale | Eik |
| Type | Overliggere |
| Farge | Lakkert Eik |
| Tykkelse | 40 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Lengde | 1800 mm |
| EAN-nr | 7350122357258 |

