


Overligger Herrljunga LedstångsfabrikProfil 44Off White S0502-Y, Glans 35, Lengde: 1800 mm
2 509 kr
Materiale
Farge
Lengde

Profil 44
Off White S0502-Y, Glans 35, Lengde: 1800 mm2 509 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Overligger Herrljunga Ledstångsfabrik Profil 44 er en overligger med profil 44 i tre. Spor for list 10x45mm. Overliggeren leveres med liste.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | P44180099 |
| Materiale | Bok |
| Type | Overliggere |
| Farge | Bruten hvit |
| Tykkelse | 40 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Lengde | 1800 mm |
| EAN-nr | 7350122357371 |
