
Underliggare Herrljunga LedstångsfabrikRekkverkspiler
fra 619 kr
Velg Materiale
Velg Lengde
Velg Farge
Beskrivelse
Underliggeren Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden er en underligger med avfasende kanter og spor for festeklosser (art.nr. 4510ALU/4510ALUV). Festeklosser er ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Materiale | Bok, Eik |
| Produkttype | Underlagsmateriale |
| Farge | Bruten hvit, Hårdvaxoljad, Lakkert Eik, Ubehandlet Bøk, Ubehandlet Eik |
| Tykkelse | 35 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Lengde | 800, 1200, 1800, 2300 mm |
| Serie | Björklunden |
