


Underliggare Herrljunga LedstångsfabrikRekkverkspilerUbehandlet Eik, L: 1200 mm
1 229 kr
Materiale
Lengde
Farge

Rekkverkspiler
Ubehandlet Eik, L: 1200 mm1 229 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Underliggeren Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden er en underligger med avfasende kanter og spor for festeklosser (art.nr. 4510ALU/4510ALUV). Festeklosser er ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | UB120011 |
| Materiale | Eik |
| Produkttype | Underlagsmateriale |
| Farge | Ubehandlet Eik |
| Tykkelse | 35 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Lengde | 1200 mm |
| Serie | Björklunden |
| EAN-nr | 7350122357401 |
