


Underliggare Herrljunga LedstångsfabrikRekkverkspilerKlarlakkert Eik, L: 800 mm
819 kr
Materiale
Lengde
Farge

Rekkverkspiler
Klarlakkert Eik, L: 800 mm 819 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Underliggeren Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden er en underligger med avfasende kanter og spor for festeklosser (art.nr. 4510ALU/4510ALUV). Festeklosser er ikke inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | UB80013 |
| Materiale | Eik |
| Type | Underlagsmateriale |
| Farge | Lakkert Eik |
| Tykkelse | 35 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Lengde | 800 mm |
| Serie | Björklunden |
| EAN-nr | 7350122357432 |
