Beskrivelse
Underligger Helsinki hvor monterings- og dekklist er inkludert. Hvitlakkert, NCS S0502-Y, glans 35.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 925523 |
| Materiale | Furu |
| Type | Underligger |
| Farge | Hvit |
| Tykkelse | 40 mm |
| Bredde | 65 mm |
| Lengde | 2300 mm |
| EAN-nr | 7392119255239 |





