Beskrivelse
Rekkverksøyler Helsinki for utenpåliggende montering. Skruer inkludert i pakken. 4 stk/pakke.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 25453 |
| Materiale | Furu |
| Produkttype | Rekkverkspiler |
| Farge | Ubehandlet Furu |
| Høyde | 1140 mm |
| Tykkelse | 41 mm |
| Bredde | 41 mm |
| EAN-nr | 7392118254530 |


