
Rekkverkspiler Herrljunga LedstångsfabrikGläntan 4-pk
fra1 079 kr
Velg Lengde
Velg Farge
Beskrivelse
Rekkverkspilene Herrljunga Ledstångsfabrik Gläntan 4-Pk er rekkverkspiler med tidløst design. Settet inneholder 4 rekkverkspiler.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Materiale | Bok |
| Produkttype | Rekkverkspile |
| Farge | Bruten hvit, Ubehandlet Bøk |
| Tykkelse | 45 mm |
| Bredde | 45 mm |
| Lengde | 825, 1025 mm |
| Serie | Gläntan |
