




Rekkverkspiler Herrljunga LedstångsfabrikRekkverkspiler Utenpåliggende MontageUbehandlet Bok
549 kr
Farge

Rekkverkspiler Utenpåliggende Montage
Ubehandlet Bok 549 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Rekkverkspile Herrljunga Ledstångsfabrik Björklunden Utvendig Montering er en rekkverkspile med fasade kanter. For utvendig montering. Pakken inneholder 1 rekkverkspile.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | 1RBU105091 |
| Materiale | Bok |
| Produkttype | Rekkverkspile |
| Farge | Ubehandlet Bøk |
| Tykkelse | 45 mm |
| Bredde | 45 mm |
| Lengde | 1100 mm |
| Serie | Björklunden |
| EAN-nr | 7350122359634 |
