






Rekkverkspiler Herrljunga LedstångsfabrikVästeräng 4-pkOff White S0502-Y, Glans 35, L: 1025 mm
1 489 kr
Lengde
Farge

Västeräng 4-pk
Off White S0502-Y, Glans 35, L: 1025 mm1 489 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Rekkverkspilene Herrljunga Ledstångsfabrik Västeräng 4-Pk er rekkverkspiler med hul kjerne og dekorative spor. Settet inneholder 4 rekkverkspiler.
Egenskaper
| Varemerke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
|---|---|
| Art.Nr. | RV102599 |
| Materiale | Bok |
| Produkttype | Rekkverkspile |
| Farge | Bruten hvit |
| Tykkelse | 45 mm |
| Bredde | 45 mm |
| Lengde | 1025 mm |
| Serie | Västeräng |
| EAN-nr | 7350122357883 |
