
Boblebad NoroRelounge 160 inkl. blandebatteri
20% PÅ NOROS PRISLISTE
fra23 514 kr
Velg Pakke
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 4-6 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 549 kr

Noro relounge 160 er et svenskprodusert massasjekar for maksimal avkobling med fokus på hode, nakke og rygg. Massasjebaret er stilrent med en design formet av komfort og funksjonalitet. Noro Relounge finnes i høyre- eller venstremodell og alle system, utenom Bronze, tilbyr en herlig ryggmassasje og sidemassasje. Karet leveres med front og gavl samt Noro Tropic blandebatteri.
Varemerke
Beskrivelse
Noro relounge 160 er et svenskprodusert massasjekar for maksimal avkobling med fokus på hode, nakke og rygg. Massasjebaret er stilrent med en design formet av komfort og funksjonalitet. Noro Relounge finnes i høyre- eller venstremodell og alle system, utenom Bronze, tilbyr en herlig ryggmassasje og sidemassasje. Karet leveres med front og gavl samt Noro Tropic blandebatteri.
Noro Relounge 160 finnes i fire forskjellige utførelser, Bronze, Silver, Gold og Platinum.
Bronze
- Noro Soundless System
- Oppvarmet luftsystem som gir varme luftbobler fra bunnen.
- Helsveiset stativ med justerbare føtter.
- Noro Tropic karkantbatteri medfølger.
- 5 års garanti sanitetsakryl
Silver
- Noro Soundless System
- 6 st sidejets
- 6 st ryggjets- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Noro Tropic karkantbatteri medfølger.
- 5 års garanti sanitetsakryl
Gold
- Noro Soundless System
- 6 st sidejets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vedlikeholdsvarmer
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Noro Tropic karkantbatteri
- 5 års garanti sanitetsakryl
Platinum
- Noro Soundless System
- Oppvarmet luftsystem som gir varme luftbobler fra bunnen.
- 6 st sidejets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vedlikeholdsvarmer
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Noro Tropic karkantbatteri medfølger
- 5 års garanti sanitetsakryl
Bronze
- Noro Soundless System
- Oppvarmet luftsystem som gir varme luftbobler fra bunnen.
- Helsveiset stativ med justerbare føtter.
- Noro Tropic karkantbatteri medfølger.
- 5 års garanti sanitetsakryl
Silver
- Noro Soundless System
- 6 st sidejets
- 6 st ryggjets- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Noro Tropic karkantbatteri medfølger.
- 5 års garanti sanitetsakryl
Gold
- Noro Soundless System
- 6 st sidejets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vedlikeholdsvarmer
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Noro Tropic karkantbatteri
- 5 års garanti sanitetsakryl
Platinum
- Noro Soundless System
- Oppvarmet luftsystem som gir varme luftbobler fra bunnen.
- 6 st sidejets
- 6 st ryggjets
- 2 st fotjets
- Terapibelysning
- Vedlikeholdsvarmer
- Helsveiset stativ med justerbare føtter
- Noro Tropic karkantbatteri medfølger
- 5 års garanti sanitetsakryl
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Badedybde | 495 mm |
| Blandebatteri | Ja |
| Bunnventil | Ja |
| Rengjøring | Nei |
| Farge | Hvit |
| Tilkobling | G 1/2 |
| Styringspanel | Nei |
| Spenning | 230 V |
| Front og Side | Ja |
| Høyde | 630 mm |
| IP-Klasse | IPX5 |
| Lengde | 1600 mm |
| Materiale | Sanitetsakryl |
| Overfyllingsbeskyttelse | Nei |
| Plassering | Hjørne |
| Radio | Nei |
| Serie | Relounge |
| Form | Rektangulær |
| Produkttype | Med massasje |
| Volym | 250 l |
| Vekt | 65 kg |
| Bredde | 700 mm |
| Hånddusj | Ja |
| Antall Personer | 1 st |
| Termostat | Nei |
| Badedybde | 495 cm |
| Ryggmassasje | Ja, Nei |
| Bunnmassasje | Ja, product_attribute_nei |
| Fotmassasje | Ja, product_attribute_nei |
| Vedlikeholdsvarme | Ja, Ja 1,5 kW, Nei |
| Lysterapi | Ja, product_attribute_nei |
| Belysning | Ja, Nei |
| Effekt/prestering | 560, 1100, 2600, 3160 W |
| Pakke | Bronze Høyre, Bronze Venstre, Gold Høyre, Gold Venstre, Platinum Høyre, Platinum Venstre, Silver Høyre, Silver Venstre |
| Sidemassasje | Ja, product_attribute_nei |
| Design | Høyre, Venstre |
