
Benkeplate NoroCementBredde: 600 mm
20% PÅ NOROS PRISLISTE
1 794 kr
Bredde

Cement
Bredde: 600 mm1 794 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Beskrivelse
Benkeplate Noro Cement er en sementmønstret benkeplate for servantskap av melaminbelagt MDF. Platen leveres uten hull, hulltaking utføres av installatøren avhengig av blandebatteri og frittstående servant samt valg av plassering.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 320080 |
| Farge | Sement |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde | 462 mm |
| Produkttype | Benkeplate |
| Materiale | Sement |
| RSK-nr | 8933229 |
| EAN-nr | 7340032428735 |
| Nobb | 55585422 |

