
Benkeplate NoroCementBredde: 1000 mm
20% PÅ NOROS PRISLISTE
2 207 kr
Bredde

Cement
Bredde: 1000 mm2 207 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 249 kr
Beskrivelse
Benkeplate Noro Cement er en sementmønstret benkeplate for servantskap av melaminbelagt MDF. Platen leveres uten hull, hulltaking utføres av installatøren avhengig av blandebatteri og frittstående servant samt valg av plassering.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 320083 |
| Farge | Sement |
| Bredde | 1000 mm |
| Høyde | 20 mm |
| Type | Benkeplate |
| Materiale | Sement |
| Dybde | 462 mm |
| RSK-nr | 8933232 |
| EAN-nr | 7340032428766 |
| Nobb | 55585456 |

