


Benkeplate NoroMørk SkiferBredde: 1210 mm
20% PÅ NOROS PRISLISTE
2 341 kr
Bredde
Beskrivelse
Skifermønstret benkeplate av melaminbelagt MDF. Hull gjøres av installatøren avhengig av blandebatteri og frittstående vask, samt valg av plassering.
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 320089 |
| Farge | Mørk Skifer |
| Bredde | 1210 mm |
| Høyde | 19,6 mm |
| Dybde | 462 mm |
| Vekt | 7 kg |
| Type | Benkeplate |
| Materiale | MDF |
| RSK-nr | 8933328 |
| EAN-nr | 7340032433388 |


