


Høyskap WesterbergsSamla CompactAntrasitt matt, Softclose
15% på Westerbergs prisliste
6 044 kr
Farge
Design
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 349 kr

Høyskap Samla Compact fra Westerbergs er et skap med grunt mål, velg mellom myktlukkende og push-open dører. Velg til håndtak for de myktlukkende dørene. Kan monteres som både høyre- og venstrehengte. Skapet har glasshyller som er justerbare og hyllebærere som fikserer i høyden. Justerbare opphengsbeslag for enkel montering. Kroppen er ferdig montert. Høyskapet finnes i to farger, hvit matt og antrasitt matt. Kompletter med håndtak, CC 32, 96 og 160, kan kjøpes som tilbehør.
Varemerke
Beskrivelse
Høyskap Samla Compact fra Westerbergs er et skap med grunt mål, velg mellom myktlukkende og push-open dører. Velg til håndtak for de myktlukkende dørene. Kan monteres som både høyre- og venstrehengte. Skapet har glasshyller som er justerbare og hyllebærere som fikserer i høyden. Justerbare opphengsbeslag for enkel montering. Kroppen er ferdig montert. Høyskapet finnes i to farger, hvit matt og antrasitt matt. Kompletter med håndtak, CC 32, 96 og 160, kan kjøpes som tilbehør.
Egenskaper
| Varemerke | Westerbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 20073156 |
| Serie | Samla |
| Farge | Antrasittgrå |
| Design | Myktlukkende |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 1550 mm |
| Overflate | Matt |
| Stil | Moderne |
| Type | Høyskap |
| Dybde | 200 mm |
| RSK-nr | 8938867 |
| EAN-nr | 7333231001236 |
