Beskrivelse
Termostatkran for badekar med eco-save og skoldesperre. Rub-clean på tut for enkel fjerning av smuss. Ekstra holdbar PVD behandlet overflate.
Egenskaper
| Varemerke | Damixa |
|---|---|
| CC-mål | 150 mm |
| Farge | Børstet Grafitt, Børstet Kobber, Børstet Messing, Børstet Stål, Hvit Matt, Krom, Matt Sort, Messing |
| Serie | Silhouet |
| Bredde | 276 mm |
| Overheng tut | 162 mm |
| Utløp | Nedover |
| Dusjtilkobling | G 1/2 |
| Funksjon | Eco-Click |
| Grep | To-greps blander |
| Produkttype | Badekarbatteri |
| Hånddusj | Nei |
| Termostat | Ja |











