
Servantbatteri NoroNeo Høy
20% PÅ NOROS PRISLISTE
fra2 922 kr
Velg Farge
Beskrivelse
Servantbatteriet Noro Neo Høy er en klassisk og stilig ettgreps blandebatteri med fast tut som er enkel å montere. Denne blanderen er testet og sertifisert av SINTEF og er typegodkjent av RISE.
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Farge | Borstad Mässing, Koppar, Krom, Svart |
| Serie | Neo |
| Bredde | 45 mm |
| Høyde | 298 mm |
| Overheng tut | 176 mm |
| Materiale | Mässing |
| Bunnventil | Nej |
| Overflate | Blank, Borstad, Matt |
| Dybde | 220 mm |
| Vekt | 3,8 kg |
| Grep | Ettgreppsblandare |
| Tilkobling Vann | G 3/8 |
| Hulldiameter | 35 mm |
| Produkttype | Tvättställsblandare |
| Svingbar Tut | Nei |





