Dusjkabinett Bathlife Betrakta 90x90 Rett R/W Klarglass

Betrakta 90x90 Rett R/W Klarglass

Beskrivelse
Dokument
Kundeomtale
Svært lekkert dusjkabinett som var forholdsvis enkelt å montere når man fant ut av ting på egenhånd, da bruksanvisninga ikke var noe særlig! TIPS før montering for dere som har kjøpt/skal kjøpe: Vi måtte borre et par nye hull i bunn og toppramme for å feste hjørnet, da disse var feil. Vær obs på at det er forskjell på opp og ned på de korte veggsidene som er nærmest skyvedørene: Det er lagd hakk oppe og nede i ytterkant på dem for å gi plass til gliderne til skyvedørene. På ene siden av glassveggen er hakket lengre, og det hakket skal snu ned. Snus dette feil vei, vil skyvedørenes glidere nede ikke kunne gli under veggene. Det er et CCC-merke på innsiden av disse glassveggene, og den logoen skal snu ned for enkelthets skyld. :-) Er dørene snudd opp ned, vil også denne merkinga være opp/ned og være synlig i overkant ;-) Så er dere bespart det bryderiet ved å lese denne anmeldelsen! :-D Ellers er det et meget kult kabinett som funker bra! Det er også relativt tett, til tross for at vi ikke brukte silikon! Dørenes magnetlås er fast og fin og tetter meget bra etter bittelitt justering. :-)
God pris og uslåelig på leveringsvilkår. Ingen over, ingen ved siden, ingen i nærheten--!
Kjempe stilig dusjkabinett i et røft og lekkert design! Enkel montering selv om vi brukte litt tid på å forstå bruksanvisningen. Selve dusjhodet og holderen er av lettere materiale, noe som kan minne om plast, men tenker ikke over det når det er montert opp. Lettmonterte dører som er lett å etterstille. Alt i alt utrolig forøyd!!
Helt umulig å sette opp. Skeivt, upassende skruehull, uleselig bruksanvisning.
Trekk for en veldig kronglete bruksaanvisning. Kabinettet er fint og se på, men kanskje litt "skranglete". LItt "billig" utførelse på dusjgarnityret som følger med.
Dujkabinettet er flott, annerledes mår det er svart. Rørleggeren plagdes litt med å sette det sammen. Bruksanvisningen varlitt mangelfull. Vanskelig å se med en gang at vegg med dusjbatteri skulle skrues utvendig. Dørene som tars opp burde vært merket bedre. Han måtte snu de pga magnetkobling. Kunne vært merket høyre eller venstre. Noen skruer var feilmerket. Ellers ok.
Fint dusjkabinett. Noe «kjip» kvalitet, men helt Ok. Ikke noe å sette shampoo etc oppi, men vi kjøpte en hylle med sugekopper på.
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
| Art.Nr. | 40842681 |
| Profil | Aluminium |
| Glasstype | Klarglass |
| Bredde | 900 mm |
| Høyde | 2000 mm |
| Serie | Betrakta |
| Antall Dører | 2 st |
| Farge | Sort |
| Lengde | 900 mm |
| Blandebatteri | Nei |
| Takdusj | Nei |
| Hånddusj | Ja |
| Fotmassasje | Nei |
| Massasjemunnstykke | Nei |
| Plassering | Hjørne |
| Vekt | 50 kg |
| Form | Rett |
| Produkttype | Dusjkabinett |
| Bunnplate inkludert | Ja, akryl |
| Materiale | Herdet glass |
| Termostat | Nei |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| EAN-nr | 7330027158983 |






















