

















Betrakta 90x90 Rund C/W Klarglass
5 549 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 449 kr
Beskrivelse
Dusjkabinettet Betrakta Rund er et stilrent, prisgunstig og lettmontert dusjkabinett med hjørneinngang. Utstyrt med 6 mm herdet sikkerhetsglass og et stabilt kar i hvit akryl med front som kan fjernes. Montering av blandebatteri er på høyre side, mål 150 cc. Bunnventil og avløp følger med.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Art.Nr. | 40842682 |
| Bredde | 900 mm |
| Glasstype | Klarglas |
| Profil | Aluminium |
| Høyde | 2000 mm |
| Lengde | 900 mm |
| Serie | Betrakta |
| Antall Dører | 2 st |
| Farge | Svart |
| Blandebatteri | Nej |
| Takdusj | Nei |
| Hånddusj | Ja |
| Fotmassasje | Nei |
| Massasjemunnstykke | Nei |
| Vekt | 75 kg |
| Bunnplate inkludert | Ja, akryl |
| Materiale | Härdat säkerhetsglas |
| Plassering | Hörn |
| Form | Rak |
| Glasstykkelse | 6 mm |
| Produkttype | Duschkabin |
| Termostat | Nei |
| EAN-nr | 7330027158990 |
