Beskrivelse
Dusjkabinett Logi er ett kabinett for deg som liker stilrene kabinetter med rette linjer. Logi leveres komplett med blandebatteri, bunnventil og bunnplate. Finnes i 2 størrelser 80x80 eller 90x90.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Bathlife |
|---|---|
| Bredde | 800, 900 mm |
| Glasstype | Klarglas |
| Profil | Aluminium |
| Høyde | 2250 mm |
| Lengde | 800, 900 mm |
| Serie | Logi |
| Antall Dører | 1 st |
| Blandebatteri | Ja |
| Takdusj | Ja |
| Hånddusj | Ja |
| Fotmassasje | Nei |
| Vekt | 80, 90 kg |
| Ryggmassasje | Nej |
| Bunnplate inkludert | Ja |
| Materiale | Härdat säkerhetsglas |
| Plassering | Mot vägg |
| Form | Rak |
| Glasstykkelse | 5 mm |
| Produkttype | Duschkabin |
| Termostat | Ja |



