
Bunnventil NoroPush For OverløpBunnventil Noro Push for Overløp
15 anmeldelser
20% PÅ NOROS PRISLISTE
519 kr
Farge: Krom
Beskrivelse
Bunnventil Noro Push for Overløp er en pop-up bunnventil i forkrommet messing med fjærbelastet lokk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 0690 |
| Farge | Krom |
| Materiale | Mässing |
| Overflate | Krom |
| Dybde | 66 mm |
| Høyde | 73 mm |
| Vekt | 0,2 kg |
| Bredde | 66 mm |
| Serie | Push |
| Produkttype | Bunnventil |
| Maks høyde | 93 mm |
| Min. Høyde | 73 mm |
| RSK-nr | 8570252 |
| EAN-nr | 7340032406900 |
| Nobb | 42208982 |







