Beskrivelse
Bunnventil Noro Push uten Overløp er en pop-up bunnventil i forkrommet messing med fjærbelastet lokk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Farge | Børstet Messing, Hvit, Kobber, Krom, Rosé |
| Materiale | Messing, Mässing |
| Dybde | 62 mm |
| Høyde | 96 mm |
| Type | Bunnventil |
| Vekt | 0,2 kg |
| Bredde | 62 mm |
| Serie | Push |
| Overflate | Børstet |







