
Bunnventil NoroPush Uten OverløpBunnventil Noro Push uten Overløp
4 anmeldelser
20% PÅ NOROS PRISLISTE
519 kr
Farge: Krom
Beskrivelse
Bunnventil Noro Push uten Overløp er en pop-up bunnventil i forkrommet messing med fjærbelastet lokk.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Noro |
|---|---|
| Art.Nr. | 0695 |
| Farge | Krom |
| Materiale | Mässing |
| Dybde | 62 mm |
| Høyde | 96 mm |
| Vekt | 0,2 kg |
| Bredde | 62 mm |
| Produkttype | Bunnventil |
| Serie | Push |
| RSK-nr | 8570254 |
| EAN-nr | 7340032406955 |
| Nobb | 42208997 |







