



Servant GustavsbergGraphic450 mm
2 189 kr
Prispresset

Graphic
450 mm2 189 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Gustavsberg Graphic servant er omfattende med sjenerøse oppbevaringsflater og en grunn dimensjon for mer plass på badet. Servanten har tynne og stilige kanter. Servanten er laget av hygienisk, slitesterk og tettsintret sanitærporselen.
Egenskaper
| Varemerke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | 4G014501 |
| Bredde | 450 mm |
| Dybde | 410 mm |
| Design | Innbygning |
| Serie | Graphic |
| Servant | Enkel |
| Materiale | Porselen |
| Blandebatteri | Nei |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 155 mm |
| Overfyllingsbeskyttelse | Ja |
| Bunnventil | Nei |
| Vannlås | Nei |
| Produkttype | Servant |
| Hull til Blandebatteri | 1-hull |
| Overflatebehandling | Nei |
| Garanti | 2 år |
| Veggmontert | Nei |
| RSK-nr | 7780584 |
| EAN-nr | 4051202558628 |
