







Urintoalett SeparettPee
6 649 kr

Pee
6 649 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Separett Pee er et urinaltoalett for deg som ønsker å øke kapasiteten på forbrenningstoalettet, eller trenger en ekstra toalettløsning for det våte avfallet i kolonihytten eller gjestehytten.
Dette følger med
1 stk urinslange Ø32 mm
Klemme
90° bøyning
Veggfeste
Dekkplate
Rett skjøterør Ø32 mm
Plugg og skrue for montering
Installasjon
Plasser urintoalettet mot en stabil overflate og sikre det ved liming eller ved hjelp av det medfølgende veggfestet. Bor et hull i veggen/gulvet for å lede ut urinavløpet og koble dette Ø32mm til en passende oppsamlingsbeholder.
Godt å vite
- Urintoalettet Separett PEE er kun for urin.
- Hell i T-sprit i urinlåsen om vinteren når toalettet ikke er i bruk for å forhindre frysing.
1 stk urinslange Ø32 mm
Klemme
90° bøyning
Veggfeste
Dekkplate
Rett skjøterør Ø32 mm
Plugg og skrue for montering
Installasjon
Plasser urintoalettet mot en stabil overflate og sikre det ved liming eller ved hjelp av det medfølgende veggfestet. Bor et hull i veggen/gulvet for å lede ut urinavløpet og koble dette Ø32mm til en passende oppsamlingsbeholder.
Godt å vite
- Urintoalettet Separett PEE er kun for urin.
- Hell i T-sprit i urinlåsen om vinteren når toalettet ikke er i bruk for å forhindre frysing.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Separett |
|---|---|
| Art.Nr. | 1264-01 |
| Farge | Vit |
| Serie | Pee |
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 480 mm |
| Materiale | Polypropen |
| Sittehøyde | 440 mm |
| Type | Urintoalett |
| Sitehøyde | 440 mm |
| Max Belastning | 120 Kg |
| EAN-nr | 7393553108532 |
