






Vinta Rimfree for P-Lås
Ja, Mykt sete5 209 kr
- Bestillingsvare - Leveres normalt innen 2-3 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Toalettet Ifö Vinta Rimfree er en gulvstående toalett for gulvmontering og avløpstilkobling bakover, den har full sisternedeksel og er helt uten spylekant, noe som gjør at bakterier og smuss ikke har noe sted å gjemme seg, og toalettet blir enklere å rengjøre og mer hygienisk.
Toalettsetet Ifö Vint Rimfree leveres med myksete. Toalettsetet har den rengjøringsvennlige glasuren Ifö Clean, som gir en glatt overflate som gjør rengjøringen på både utsiden og innsiden enklere, ettersom bakterier og smuss ikke har noe sted å feste seg. Det leveres med sete.
Toalettet har også en duftdoseringstank, noe som betyr at du kan slippe ned WC-doseringsstenger som holder WC-setet friskt, tilgjengelig som tilbehør.
Toalettsetet monteres ved å skrues eller limes fast i gulvet.
Ifö Clean
Overflatebehandling som gir porselenet en hard, jevn og glatt overflate. Gjør det vanskeligere for kalk og smuss å feste seg. Forenkler rengjøring av porselenet, og det ser friskere og nyere ut over en lengre periode.
Toalettet har også en duftdoseringstank, noe som betyr at du kan slippe ned WC-doseringsstenger som holder WC-setet friskt, tilgjengelig som tilbehør.
Toalettsetet monteres ved å skrues eller limes fast i gulvet.
Ifö Clean
Overflatebehandling som gir porselenet en hard, jevn og glatt overflate. Gjør det vanskeligere for kalk og smuss å feste seg. Forenkler rengjøring av porselenet, og det ser friskere og nyere ut over en lengre periode.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Ifö |
|---|---|
| Art.Nr. | 502.993.00.1 |
| Farge | Vit |
| Serie | Vinta |
| Bredde | 355 mm |
| Høyde | 860 mm |
| Materiale | Porslin |
| Toalettsete | Ja, Mjuksits |
| Dybde | 635 mm |
| Vannlås | P-Lås |
| Sitehøyde | 420 mm |
| Spylevolum | 2/4 l |
| Spyleknapp | Krom |
| Vekt | 32 kg |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Produkttype | Golvstående Toalettstol |
| RSK-nr | 7805005 |
| EAN-nr | 4064746008337 |