Beskrivelse
Spyleknapp med Enkelskylling for Triomont XS. Tilgjengelig i tre forskjellige farger.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | GB1921102030 |
| Farge | Vit |
| Bredde | 160 mm |
| Høyde | 160 mm |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 7393581 |
| EAN-nr | 8711778140752 |
| Varemerke | Gustavsberg |
|---|---|
| Art.Nr. | GB1921102030 |
| Farge | Vit |
| Bredde | 160 mm |
| Høyde | 160 mm |
| Garanti | 2 år |
| RSK-nr | 7393581 |
| EAN-nr | 8711778140752 |