


WC-tilkobling LavaboS-rør
545 kr 779 kr
Spar 30 %
Kampanje
Beskrivelse
S-rør for montering av toalett. Avstand fra vegg til midtrør: 200 mm. Leveres inkl. trykkstang og veggmonteringsplate.
Annet
- Materiale: PVC
- Lengde: 290 mm
- Ytterdiameter: Ø 92 mm
- Innerdiameter: Ø 90 mm
- Materiale: PVC
- Lengde: 290 mm
- Ytterdiameter: Ø 92 mm
- Innerdiameter: Ø 90 mm
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 329003 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 92 mm |
| Høyde | 92 mm |
| Materiale | PVC |
| Dybde | 290 mm |
| Produkttype | Toalett-tilkobling |
| EAN-nr | 5711402290030 |

