



Toalettsete LavaboGlomp Mini Slim Myk Lukking Hardt SeteMatt Grå
2 419 kr
Prispresset
Farge: Matt Grå

Glomp Mini Slim Myk Lukking Hardt Sete
Matt Grå2 419 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Toalettsete Lavabo Glomp Mini Slim er et mykstengende hardsete med Quick Release-funksjon som gjør det mulig å fjerne setet, uten bruk av verktøy, for enkel rengjøring. Tilgjengelig for kjøp i forskjellige farger.
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 333285MG |
| Farge | Matt Grå |
| Serie | Glomp |
| Bredde | 370 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Design | Hardsete |
| Dybde | 415 mm |
| Hurtigkobling | Ja |
| Mykstengende | Ja |
| Type | Toalettsete |
| EAN-nr | 8058258087900 |



