


























Vegghengt Toalett DuravitMe by Starck med Toalettsete
5 999 kr
Beskrivelse
Vegghengt Toalett Duravit Me by Starck 25290 med 4,5 liters skylling og med SoftClose-sete. Toalettet er kantløst, noe som betyr at det er uten spylekant.
Leveres med Durafix for skjult montering.
MERK! Toalettfeste og spylingknapp er ikke inkludert, kan kjøpes separat!
MERK! Toalettfeste og spylingknapp er ikke inkludert, kan kjøpes separat!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Duravit |
|---|---|
| Art.Nr. | 2529090000K |
| Toalettsete | Ja, Myktstengende Hardt sete |
| Spylevolum | 4,5 l |
| Farge | Hvit |
| Serie | Me by Starck |
| Bredde | 370 mm |
| Høyde | 355 mm |
| Spyleknapp | Nei |
| Materiale | Porselen |
| Vannlås | P-Lås |
| Sitehøyde | 400 mm |
| Vekt | 28 kg |
| Montering | Skrues |
| Type | Vegghengt |
| Garanti | 5 år |
| Sittehøyde | 400 mm |
| Dybde | 570 mm |

