
Vegghengt Toalett LavaboGlomp Rimless
fra3 320 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Vegghengt toalett Lavabo Glomp Rimless i porselen har et elegant og tidløst italiensk design som passer inn i de fleste bad, uten toalettsete. Toalettet har ingen spylekant, noe som betyr at det har en åpen spylekant som gjør det enklere å rengjøre og vanskeligere for skitt og bakterier å feste seg. Tilgjengelig i forskjellige farger.
Varemerke
Beskrivelse
Vegghengt toalett Lavabo Glomp Rimless i porselen har et elegant og tidløst italiensk design som passer inn i de fleste bad, uten toalettsete. Toalettet har ingen spylekant, noe som betyr at det har en åpen spylekant som gjør det enklere å rengjøre og vanskeligere for skitt og bakterier å feste seg. Tilgjengelig i forskjellige farger.
Komplettér med et toalettsete, WC-feste og spyleknapp da dette ikke følger med.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Lavabo |
|---|---|
| Farge | Hvit, Matt Grå, Matt Hvit, Mattsvart |
| Serie | Glomp |
| Bredde | 365 mm |
| Høyde | 345 mm |
| Materiale | Porselen |
| Toalettsete | Nei |
| Dybde | 510 mm |
| Sitehøyde | 430 mm |
| Produkttype | Vegghengt |
| Montering | Skrues |


