


Badstudør Bygg1Røykfarget GlassBxH: 90x200
6 309 kr8 958 kr
Spar 30 %
Kampanje
Bredde Modulmål
Høyde Modulmål

Røykfarget Glass
BxH: 90x2006 309 kr
- Produseres på bestilling - Leveres normalt innen 6-8 uker.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Badstudører i helt glass med furukarm komplett med pakning og håndtak, uten terskel.
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 60102920 |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Modulmål | 90 cm |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Røykfarget glass |
| Type | Badstudør |
| Karmdybde | 92 mm |
| EAN-nr | 7070526252156 |
| Nobb | 60102920 |