


Badstudør Bygg1Røykfarget GlassBxH: 80x200
8 958 kr
Høyde Modulmål
Bredde Modulmål

Røykfarget Glass
BxH: 80x2008 958 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Badstudører i helt glass med furukarm komplett med pakning og håndtak, uten terskel.
Egenskaper
| Varemerke | Bygg1 |
|---|---|
| Art.Nr. | 53420965 |
| Glass | Ja |
| Glasstype | Røykfarget glass |
| Type | Badstudør |
| Høyde Modulmål | 200 cm |
| Bredde Modulmål | 80 cm |
| Karmdybde | 92 mm |
| EAN-nr | 7070526185980 |
| Nobb | 53420965 |
