
Badstudør Sauna SwedenBenelux Al
fra10 999 kr
Velg Lengde
Velg Glasstype
Beskrivelse
BeneLux badstudør er en badstudør med elegante hengsler og et fint håndtak i tre og rustfritt stål. Inkluderer en magnetliste som effektivt lukker døren.
Døren er både venstre- og høyrehengslet. Ramme i Al.
Glassets mål: 620x1935mm. i tverrsnitt. 2,5 cm kortere glass.
Glassets mål: 620x1935mm. i tverrsnitt. 2,5 cm kortere glass.
Egenskaper
| Varemerke | Sauna Sweden |
|---|---|
| Montering | Høyre/venstre-hengslet |
| Dybde | 70 mm |
| Materiale | Al |
| Serie | Benelux |
| Produkttype | Badstudør |
| Vekt | 35 kg |
| Bredde | 70 cm |
| Bredde | 700 mm |
| Glasstype | Bronsefärgat glas, Grått glas, Klarglas |
| Lengde | 1900, 2000 mm |



