Beskrivelse
BeneLux badstudør er en badstudør med elegante hengsler og et fint håndtak i tre og rustfritt stål. Inkluderer en magnetliste som lukker døren effektivt.
Døren kan henges både til venstre og høyre. Karm i osp.
Glassets mål: 620x1835mm. i tverrsnitt. 2,5 cm kortere glass.
Glassets mål: 620x1835mm. i tverrsnitt. 2,5 cm kortere glass.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Sauna Sweden |
|---|---|
| Montering | Høyre/venstre-hengslet |
| Dybde | 100 mm |
| Lengde | 1900 mm |
| Materiale | Asp |
| Serie | Benelux |
| Produkttype | Badstudør |
| Vekt | 35 kg |
| Bredde | 70 cm |
| Bredde | 700 mm |
| Glasstype | Bronsefärgat glas, Grått glas, Klarglas |




