Beskrivelse
Narvi Minex - elektriskt badstuaggregat er en holdbar og elegant enhet for små badstuer.
Aggregatet er laget av førsteklasses materiale, og til tross for den minimale formen produserer det passende badstusteam. Kontrollen utføres med manuelle dreieknapper som er festet til aggregatet.
Du kan justere tid og temperatur.
Narvi minex sin kompakte form gjør det enkelt å installere aggregatet i et hjørne.
Denna artikel inkluderer en styreenhet der vriderne nederst på aggregatet styrer temperatur og tid.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Narvi |
|---|---|
| Art.Nr. | 163262 |
| Farge | Sort |
| Høyde | 630 mm |
| Effekt/prestering | 3 kW |
| Produkttype | Elektrisk Saunaovn |
| Bredde | 330 mm |
| Badstuvolum | 2-3 |
| EAN-nr | 6417810028119 |





