
Borrmunnstykke Nilfisktil Buddy / Multi
202 kr 337 kr
Spar 40 %
Kampanje

til Buddy / Multi
202 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Borrmunnstykke for oppsamling av borrestøv.
Egenskaper
| Varemerke | Nilfisk |
|---|---|
| Art.Nr. | 107402478 |
| Høyde | 48 mm |
| Lengde | 310 mm |
| Produkttype | Tilbehør |
| Vekt | 0,132 kg |
| Bredde | 74 mm |
| EAN-nr | 7319519681178 |
| Nobb | 43928197 |
