
Cartridgefilter Nilfisktil Multi
371 kr 618 kr
Spar 40 %
Kampanje

til Multi
371 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tilbehør til Nilfisks konsument støv-/våtsugere
Egenskaper
| Varemerke | Nilfisk |
|---|---|
| Art.Nr. | 107402338 |
| Høyde | 148 mm |
| Lengde | 196 mm |
| Produkttype | Tilbehør |
| Vekt | 0,418 kg |
| Bredde | 196 mm |
| EAN-nr | 5715492061525 |
| Nobb | 43928144 |
