
Støvsugerposer Nilfisktil Multi
142 kr 237 kr
Spar 40 %
Kampanje

til Multi
142 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Tilbehør til Nilfisks konsument støv-/våtsugere
Egenskaper
| Varemerke | Nilfisk |
|---|---|
| Art.Nr. | 107402336 |
| Høyde | 78 mm |
| Lengde | 312 mm |
| Produkttype | Tilbehør |
| Vekt | 0,342 kg |
| Bredde | 208 mm |
| EAN-nr | 5715492061518 |
| Nobb | 43928125 |
