
Velg Bredde
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøkkenvifte Smeg Universal KSET Integrert er en stilig og praktisk integrert kjøkkenvifte til hjemmet ditt. Viften tilhører den populære serien Universal.
Viftefilter
Modellen har filtre som hjelper med å fange opp fett fra dampen som stiger når du lager mat.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Farge | Rustfritt Stål |
| Bredde | 598, 898 mm |
| Høyde | 324 mm |
| Dybde | 300 mm |
| Energiforbrukning | 76,4 kWh/år |
| Støynivå | 65 dBa |
| Lydnivå Normalt bruk Max | 65 dB-A |
| Effektivitetsklasse Fettfiltrering | C |
| Effektivitetsklasse Belysning | E |
| Energieffektivitet | C |
| Digitalt Display | Nei |
| Belysning | Ja |
| Kapasitet | 581 m³/h |
| Antall Hastigheter | 3 |
| Antall Program | 3 |
| Effekt/prestering | 181, 215 W |
| Spenning | 240 V |
| Vekt | 9, 12 kg |
| Produkttype | Kjøkkenventilator, Kjøkkenvifte |
| Design | Integrert |
| Motoreffekt | 175 W |
| Hydraulisk Effektivitetsklasse | C |
| Lyskilde | LED |
| Lystemperatur | 3500 K |
| Fjernkontroll | Nei |
| Antall Lyskilder | 2 st |
| Overflate | Børstet |
| Dimbar | Nei |
| Lysstyrke | 3 lumen |
| Decibelnivå | 65 dBa |
| WiFi | Nei |
| Produsentens Art.Nr. | KSET600XE, KSET900XE |

