


Bredde

Super Silent Utdragbar
B: 500 mm5 621 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
Super Silent er en utdragbar skapintegrert kjøkkenvifte fra Thermex med ekstrem støysvak motor. Filter med Easy Clen og touchpanel i glass. Rustfri front er inkludert. Du må velge til et slangesett til ventilatoren om du ikke har et som passer fra tidligere.
Alle kjøkken er unike og personlige, derfor kreves de også sine egne unike løsninger når det kommer til ventilasjon. Thermex tilbyr mange ulike modeller å velge mellom og dekker alle stilarter og behov med brukervennlig funksjonalitet, vakre overflater og gjennomtenkte detaljer. Alle med et bredt utvalg av personlige muligheter på alle nivåer som farge, design, materialer, størrelser, heve/senke funksjoner, automatikk, betjeningsfunksjoner m.m.
Dybde: 285-450 mm.
OBS! Kullfilter og slangesett er ikke inkludert! Om du ikke har et passende slangesett fra før så finner du dette under tilvalg. Kontakt kundeservice om du ønsker å kjøpe til et kullfilter.
Dybde: 285-450 mm.
OBS! Kullfilter og slangesett er ikke inkludert! Om du ikke har et passende slangesett fra før så finner du dette under tilvalg. Kontakt kundeservice om du ønsker å kjøpe til et kullfilter.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Thermex |
|---|---|
| Art.Nr. | 520.19.1251.2 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 500 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Dybde | 285 mm |
| Energiforbrukning | 22 kWh/år |
| Lydnivå | 62 dBa dB-A |
| Lydnivå Normalt bruk | 62 maks |
| Effektivitetsklasse Fettfiltrering | C |
| Effektivitetsklasse Belysning | A |
| Energieffektivitet | A |
| Serie | Super Silent |
| Belysning | 2 x 2,5 W LED |
| Kapasitet | 525 m³/h |
| Antall Hastigheter | 3 |
| Spenning | 230 V |
| Type | Standard Avtrekk/Kullfilterventilator |
| Hydraulisk Effektivitetsklasse | B |
| Lydnivå Normalt bruk Max | 62 dB-A |
| Lydnivå Normalt bruk Min | 38 dB-A |
| Lydnivå Normalt bruk | 38 min |
| EAN-nr | 5703347523991 |


