
Kjøkkenvifte ThermexYork III Lux 60 cmGrå/Rustfri
1 999 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr

Kjøkkenvifte York III Lux fra Thermex. Lux er utstyrt med dobbel motor som øker luftmengden.
Spesielle egenskaper:
- Kjøkkenvifte for innbygging med dobbelt filter uttrekk
- Hvitlakkert eller grå med rustfri front
- Mulighet for balansert luftskifte via Trigger Modul
Produktspesifikasjoner:
- Modell: Skapintegrert
- Materiale: Hvitlakkert med hvit front / Grålakkert med rustfri front
- Mål: 600 mm
- Hastigheter: 3 hastigheter
- Filter: Alufilter
- Lys: 2x2,8 W LED (3000 K)
Spesielle egenskaper:
- Kjøkkenvifte for innbygging med dobbelt filter uttrekk
- Hvitlakkert eller grå med rustfri front
- Mulighet for balansert luftskifte via Trigger Modul
Produktspesifikasjoner:
- Modell: Skapintegrert
- Materiale: Hvitlakkert med hvit front / Grålakkert med rustfri front
- Mål: 600 mm
- Hastigheter: 3 hastigheter
- Filter: Alufilter
- Lys: 2x2,8 W LED (3000 K)
Varemerke
Beskrivelse
Kjøkkenvifte York III Lux fra Thermex. Lux er utstyrt med dobbel motor som øker luftmengden.
Spesielle egenskaper:
- Kjøkkenvifte for innbygging med dobbelt filter uttrekk
- Hvitlakkert eller grå med rustfri front
- Mulighet for balansert luftskifte via Trigger Modul
Produktspesifikasjoner:
- Modell: Skapintegrert
- Materiale: Hvitlakkert med hvit front / Grålakkert med rustfri front
- Mål: 600 mm
- Hastigheter: 3 hastigheter
- Filter: Alufilter
- Lys: 2x2,8 W LED (3000 K)
Spesielle egenskaper:
- Kjøkkenvifte for innbygging med dobbelt filter uttrekk
- Hvitlakkert eller grå med rustfri front
- Mulighet for balansert luftskifte via Trigger Modul
Produktspesifikasjoner:
- Modell: Skapintegrert
- Materiale: Hvitlakkert med hvit front / Grålakkert med rustfri front
- Mål: 600 mm
- Hastigheter: 3 hastigheter
- Filter: Alufilter
- Lys: 2x2,8 W LED (3000 K)
Egenskaper
| Varemerke | Thermex |
|---|---|
| Art.Nr. | 520.42.3418.2 |
| Farge | Grå/Rustfri |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 185 mm |
| Dybde | 440 mm |
| Energiforbrukning | 94,9 kWh/år |
| Støynivå | 47 dBa |
| Lydnivå Normalt bruk Max | 66 dB-A |
| Gjennomstrømningsklasse | E |
| Effektivitetsklasse Fettfiltrering | D |
| Effektivitetsklasse Belysning | D |
| Energieffektivitet | D |
| Serie | York |
| Belysning | LED |
| Kapasitet | 149 m³/h |
| Antall Hastigheter | 3 |
| Spenning | 230 V |
| Produkttype | Innbygningsvifte |
| Hydraulisk Effektivitetsklasse | E |
| Lydnivå Normalt bruk Min | 47 dB-A |
| Decibelnivå | 47 dBa |
| EAN-nr | 5703347528941 |
| Nobb | 55806380 |

