
Gripelist SiemensVit LZ49521
1 104 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Filterliste fra Siemens. Passer til 90 cm uttrekkbar vifte.
Egenskaper
| Varemerke | Siemens |
|---|---|
| Art.Nr. | 71495 |
| Farge | Hvit |
| Bredde | 70 mm |
| Høyde | 1000 mm |
| Dybde | 120 mm |
| Vekt | 1 kg |
| Produkttype | Gripelist |
| Produsentens Art.Nr. | LZ49521 |
| EAN-nr | 4242003884621 |

