





Kjøleskap ElectroluxERC9ME 700 MultiFlowHvit
FAST LAVPRIS
8 112 kr9 412 kr
Spar 14 %
Kampanje
Farge: Hvit

ERC9ME 700 MultiFlow
Hvit8 112 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kjøleskap fra Electrolux. Kjøleskapet sirkulerer kald luft for å opprettholde en stabil temperatur. Kjølingsprosessen bevarer maten bedre og forhindrer at den tørker ut.
Egenskaper
| Varemerke | Electrolux |
|---|---|
| Art.Nr. | 74609 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 1860 mm |
| Dybde | 650 mm |
| Bredde | 595 mm |
| Energiforbrukning | 121 kWh/år |
| Støynivå | 40 dBa |
| Volym | 390 l |
| Energieffektivitet | E |
| Hengsling | Høyre |
| Digitalt Display | Nei |
| Vendbar Dør | Ja |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 68 kg |
| Produkttype | Kjøleskap |
| Design | Frittstående |
| Produsentens Art.Nr. | 923421351 |
| WiFi | Nei |
| Arbetstemperatur | 10 |
| EAN-nr | 7333394023656 |



