
Farge
Hengsling

50's Style FAB28/2036
Hvit, Høyre18 649 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Smeg Fab28 er et retro kjøleskap i 50-tallsstil med integrert fryseseksjon. Med en kapasitet på 270 liter, multiflow-system, elektronisk temperaturkontroll, LED-belysning og praktiske hyller, kombinerer det klassisk design med moderne kjøleteknologi.
Smeg Fab28 er et retro kjøleskap i 50-tallsstil med integrert fryseseksjon. Med en kapasitet på 270 liter, multiflow-system, elektronisk temperaturkontroll, LED-belysning og praktiske hyller, kombinerer det klassisk design med moderne kjøleteknologi.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Smeg |
|---|---|
| Art.Nr. | 78912 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 1530 mm |
| Dybde | 728 mm |
| Bredde | 601 mm |
| Energiforbrukning | 104 kWh/år |
| Energieffektivitet | C |
| Ismaskin | Nei |
| Automatisk Avriming | Nei |
| Hengsling | Høyre |
| Digitalt Display | Nei |
| Produkttype | Kjøleskap med fryseseksjon |
| Lydnivå | 35 |
| WiFi | Nei |
| EAN-nr | 8017709343125 |

