








Kjøleskap BoschKUL22ADD0 Serie 6 Med Fryserseksjon
CASHBACK
11 358 kr
Prispresset

KUL22ADD0 Serie 6 Med Fryserseksjon
11 358 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Innebygd kjøleskap med fryser fra Bosch. Kompakt innebygd kjøleskap med 4-stjerners frysedel for å konstant holde maten frisk: klimakontrollert område, enkel tilgang og døralarm.
Funksjoner
- Varslingssignal når døren står åpen eller det har oppstått en feil
- Eco Airflow: Optimalisert luftsirkulasjon og en jevn temperatur i kjøleskapet
- Hyller av sikkerhetsglass: Sikker oppbevaring av verdifulle mat takket være at de er uknuselige og ekstra stabile
- LED-belysning som gir jevn innvendig belysning uten å blende
- SuperCooling: Kjøler raskt nylig innlagt mat, noe som også beskytter allerede avkjølte matvarer
Alarm
Varslingssignal når døren står åpen eller det har oppstått en feil.
Eco Airflow
Ujevne temperaturer i kjøleskapet ditt kan påvirke smaken og holdbarheten til maten. Med Eco Airflow fordeles fuktighet og temperatur jevnt, slik at maten holder seg fersk lenger.
Hyller av sikkerhetsglass
Alle hyllene av sikkerhetsglass er laget av ekstra sterkt, uknuselig glass. På denne måten kan du også enkelt og sikkert oppbevare tunge gjenstander i kjøleskapet ditt, som store vannmeloner eller gryter. Dessuten er de veldig enkle å rengjøre.
LED-belysning
LED-lamper bruker mindre energi enn vanlige lamper. Lampene lyser opp hele skapet innvendig, også når det er fullt, og blender ikke.
SuperCooling-funksjon
Når du åpner og lukker kjøleskapet med jevne mellomrom, vil temperaturen variere inne i skapet. Dette betyr dårlige nyheter fore ferske matvarer, men det finnes en enkel løsning. Når den er aktivert, kjøler SuperCooling-funksjonen raskt ned nylig innlagte matvarer og forhindrer samtidig at de som allerede er avkjølt blir varmet opp. Temperaturen senkes til 2 °C med et knappetrykk. Dette skaper ikke bare en jevn temperatur, men forhindrer også unødvendig strømforbruk. SuperCooling setter automatisk temperaturen tilbake etter ca. 6 timer.
- Varslingssignal når døren står åpen eller det har oppstått en feil
- Eco Airflow: Optimalisert luftsirkulasjon og en jevn temperatur i kjøleskapet
- Hyller av sikkerhetsglass: Sikker oppbevaring av verdifulle mat takket være at de er uknuselige og ekstra stabile
- LED-belysning som gir jevn innvendig belysning uten å blende
- SuperCooling: Kjøler raskt nylig innlagt mat, noe som også beskytter allerede avkjølte matvarer
Alarm
Varslingssignal når døren står åpen eller det har oppstått en feil.
Eco Airflow
Ujevne temperaturer i kjøleskapet ditt kan påvirke smaken og holdbarheten til maten. Med Eco Airflow fordeles fuktighet og temperatur jevnt, slik at maten holder seg fersk lenger.
Hyller av sikkerhetsglass
Alle hyllene av sikkerhetsglass er laget av ekstra sterkt, uknuselig glass. På denne måten kan du også enkelt og sikkert oppbevare tunge gjenstander i kjøleskapet ditt, som store vannmeloner eller gryter. Dessuten er de veldig enkle å rengjøre.
LED-belysning
LED-lamper bruker mindre energi enn vanlige lamper. Lampene lyser opp hele skapet innvendig, også når det er fullt, og blender ikke.
SuperCooling-funksjon
Når du åpner og lukker kjøleskapet med jevne mellomrom, vil temperaturen variere inne i skapet. Dette betyr dårlige nyheter fore ferske matvarer, men det finnes en enkel løsning. Når den er aktivert, kjøler SuperCooling-funksjonen raskt ned nylig innlagte matvarer og forhindrer samtidig at de som allerede er avkjølt blir varmet opp. Temperaturen senkes til 2 °C med et knappetrykk. Dette skaper ikke bare en jevn temperatur, men forhindrer også unødvendig strømforbruk. SuperCooling setter automatisk temperaturen tilbake etter ca. 6 timer.
Egenskaper
| Varemerke | Bosch |
|---|---|
| Art.Nr. | 71740 |
| Farge | Hvit |
| Hengsling | Høyre |
| Design | Integrert |
| Ismaskin | Nei |
| Digitalt Display | Ja |
| Automatisk Avriming | Nei |
| Energieffektivitet | D |
| Høyde | 820 mm |
| Spenning | 230 V |
| Bredde | 598 mm |
| Produsentens Art.Nr. | KUL22ADD0 |
| Type | Kjøleskap |
| Dybde | 548 mm |
| Nettovolum Frys | 17 l |
| Nettovolum Kjøl | 93 l |
| Lydnivå | 35 dBa dB-A |
| Energiforbrukning | 119 kWh/år |
| Vendbar Dør | Ja |
| Vekt | 36,886 kg |
| WiFi | Nei |
| EAN-nr | 4242005389643 |


