



Ølskap CavinNorthern Collection 115
4 295 kr
Prispresset

Northern Collection 115
4 295 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Beskrivelse
En klassisk sort ølkjøler med kapasitet på 115 liter. Enheten har 3 hyller og LED-belysning. Med en frittstående kjøler er ølet alltid nær ved - alt du trenger å gjøre er å stille inn temperaturen, og ølet ditt er klart for servering!
Egenskaper
| Varemerke | Cavin |
|---|---|
| Art.Nr. | 13018 |
| Farge | Sort |
| Dybde | 539 mm |
| Bredde | 540 mm |
| Energiforbrukning | 66 kWh/år |
| Støynivå | 41 dBa |
| Volym | 0,115 l |
| Energieffektivitet | E |
| Vendbar Dør | Ja |
| Effekt/prestering | 85 W |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 32 kg |
| Produkttype | Ølskap |
| Design | Frittstående |
| Dør | Glassdør |
| Maks høyde | 864 mm |
| Maks Temperatur | 18 °c |
| Min. Høyde | 847 mm |
| Min Temperatur | 3 °c |
| Hyller | Stål |
| EAN-nr | 7330066130186 |

