
Ølskap CavinOutdoor Collection 63
fra6 395 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Unn deg et stilrent ølskap i svart utførelse til hjemmet. Ølskapet er robust og kan plasseres i kaldere omgivelser som for eksempel i en utebod, på en terrasse eller i en garasje.
Med tolagsglass i døren og temperaturjustering mellom 0 og 10 grader blir ølet perfekt avkjølt og klart til servering!
Hyller: Metall, 3 stk. Hyllefeste: faste.
Hyller: Metall, 3 stk. Hyllefeste: faste.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Cavin |
|---|---|
| Farge | Rustfritt Stål, Sort |
| Bredde | 43 cm |
| Dybde | 51,8 cm |
| Energiforbrukning | 345 kWh/år |
| Støynivå | 39 dBa |
| Volym | 0,63 l |
| Energieffektivitet | A |
| Serie | Outdoor |
| Vendbar Dør | Nei |
| Vekt | 29 kg |
| Temperatur | 0-10 °C |
| Produkttype | Ølskap |
| Design | Frittstående |
| Maks høyde | 680 mm |
| Min. Høyde | 680 mm |
| Hyller | 3 |



