


Vinskap ThermexWinemex 30 Dobbel Sone
fra18 999 kr
Prispresset
Velg Høyde
Beskrivelse
Thermex Winemex 30 EASY-FIT er et stilig og elegant vinskap av høyeste kvalitet med plass til 30 vinflasker som passer perfekt i et standard 60 cm kjøkkenskap.
Thermex Winemex 30 EASY-FIT er et stilig og elegant vinskap av høyeste kvalitet med plass til 30 vinflasker som passer perfekt i et standard 60 cm kjøkkenskap.
Egenskaper
| Varemerke | Thermex |
|---|---|
| Farge | Sort |
| Høyde | 700, 800 mm |
| Dybde | 555 mm |
| Bredde | 595 mm |
| Høyde | 70, 80 cm |
| Bredde | 59,5 cm |
| Dybde | 55,5 cm |
| Støynivå | 38 dBa |
| Antall Flasker | 30 |
| Energieffektivitet | G |
| Serie | Winemex |
| Antall Soner | 2 |
| Produkttype | Vinskap |
| Design | Innbygging |
| Garanti | 2 år |

