


Gasskomfyr SunwindChef ProHvit, Bredde: 500 mm
6 699 kr
Prispresset
Farge: Hvit
Bredde

Chef Pro
Hvit, Bredde: 500 mm6 699 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gasskomfyr Sunwind Chef Pro
Gasskomfyr Chef Pro er en oppgradert versjon av vår bestselger Chef. Chef Pro er utstyrt med både støpejernholder, glasslokk, 12V tenning og 12V lys. Chef Pro har god plass til både koking, steking og baking.
Gassregulator må kjøpes i tillegg.
Gassregulator må kjøpes i tillegg.
Egenskaper
| Varemerke | Sunwind |
|---|---|
| Art.Nr. | 340098 |
| Bredde | 500 mm |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 860 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Varmluft | Nei |
| Grill | Ja |
| Pyrolytisk Rengjøring | Nei |
| Serie | Chef |
| Antall Soner | 4 |
| Spenning | 12 V |
| Vekt | 34 kg |
| Type | Gasskomfyr |
| EAN-nr | 7028640062557 |
| Nobb | 51999220 |


